Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Mary and MaxRated ★ 5.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 5.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 1.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0