Movies
Ratings
694
Good NewsRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Saint Young MenRated ★ 3.5
Sink & RiseRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Pope's ExorcistRated ★ 3.0
The Exorcist: BelieverRated ★ 2.5
The King's Case NoteRated ★ 1.0
DamselRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.0