Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Money GameRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0- Show Me The Money 10Rated ★ 3.0
Show Me The MoneyRated ★ 4.0