Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.0
The Lost City of ZRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 2.5
SilenceRated ★ 3.0
The Irony of Fate, or Enjoy Your Bath!Rated ★ 4.0
FinchRated ★ 3.5
The Twilight SamuraiRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
DemolitionRated ★ 4.0