Movies
Ratings
436
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5