Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5