Movies
Ratings
655
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
SinkholeRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0