Titles you rated
CandyRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 2.5
SilentRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Mystic Pop-up BarRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0