Movies
Ratings
24
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 1.0
KnowingRated ★ 2.0
House of WaxRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 2.0
The DepartedRated ★ 4.0