Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
MashleRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Blue PeriodRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0