Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 5.0
New Recruit Season 1Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Good PeopleRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
UnframedRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
WayneRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5