Titles you rated
The Garden of WordsRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.5
GoldRated ★ 3.5
On a Magical NightRated ★ 2.0
SwallowRated ★ 2.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
SpeciesRated ★ 3.0
The Absent OneRated ★ 3.0
Department Q: The Keeper of Lost CausesRated ★ 3.0
SiberiaRated ★ 0.5
Attack on Titan: The Roar of AwakeningRated ★ 2.5
Rules of the GameRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 3.0
Mannequin Two: On the MoveRated ★ 2.0
InfernoRated ★ 1.5
ClassRated ★ 1.5
MannequinRated ★ 2.5