Series
Ratings
21
CoyoteRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
The WireRated ★ 3.0
The WireRated ★ 3.5
The WireRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
The WireRated ★ 3.5
Voice QueenRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.0
Songgot: The PiercerRated ★ 1.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.0