Titles you rated
Black WidowRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 2.0
UsRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 2.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
The MermaidRated ★ 1.5
The PianistRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
UntraceableRated ★ 3.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.0