Titles you rated
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Wok of LoveRated ★ 3.5
Happy SistersRated ★ 0.5
Dal Soon's SpringRated ★ 1.0
The Secret of My LoveRated ★ 1.0
BlackRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
DistortedRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.0
I'm Sorry Kang Nam GooRated ★ 0.5
TVsoseol Sea of the WomanRated ★ 0.5
Queen For Seven DaysRated ★ 1.5
TunnelRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0