Movies
Ratings
408
MinariRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 2.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
The SnowmanRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0