Series
Ratings
38
Reply 1994Rated ★ 5.0
Moorim SchoolRated ★ 1.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Lights and ShadowsRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 1.5- Brilliant LegacyRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0