Titles you rated
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
OculusRated ★ 3.0
Doctor SleepRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 1.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
Lights OutRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 0.5
Despicable Me 3Rated ★ 0.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 0.5
AquamanRated ★ 2.0
The Emoji MovieRated ★ 0.5
The Boy Who Wanted to Be a BearRated ★ 2.5
Beauty and the Beast: The Enchanted ChristmasRated ★ 1.5
Cars 3Rated ★ 1.0
BaoRated ★ 1.0
Jack-Jack AttackRated ★ 2.5
The Man Who Planted TreesRated ★ 3.0
The Blue UmbrellaRated ★ 3.5