Movies
Ratings
165
It BoyRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
AllegiantRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0