Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Today Together2Rated ★ 5.0- MissingRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.5
IU CONCERT : THE WINNINGRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0