Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Love, SimonRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0