Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 5.0- 여름, 버스Rated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.5
One Cut of the Dead Spin Off In HollywoodRated ★ 0.5
MidsommarRated ★ 0.5
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.5
Dilili in ParisRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Dirty DancingRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.5
Open Your EyesRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5