Titles you rated
Love in Chains Season 1Rated ★ 2.0
PD수첩Rated ★ 4.0- 탐사기획 스트레이트Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 3.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
DevsRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
HumansRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.0- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0