Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
As You Stood ByRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Hello DraculaRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
See You in My 19th LifeRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 3.5