Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 5.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
CureRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0