Titles you rated
DuneRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 2.0
Tune in for LoveRated ★ 1.5
Toy Story 4Rated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Triple FrontierRated ★ 3.5
The HighwaymenRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.5
PolarRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.0
IORated ★ 1.0
UnstoppableRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5