Series
Ratings
80
Move to HeavenRated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 2.5
My Sweet CityRated ★ 4.0
MRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
- BossRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 4.5- Kuk HeeRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.5
I Do, I DoRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0