Movies
Ratings
148
Love LetterRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.0