Series
Ratings
286
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
Familiar WifeRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5