Movies
Ratings
1111
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The Road HomeRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 1.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
C'mon C'monRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
NyadRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0