Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
 
Innocent DefendantRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0