Series
Ratings
71
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
RobberRated ★ 3.0- Fox and Cotton CandyRated ★ 4.0
Princess LuluRated ★ 3.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.5- Terms of EndearmentRated ★ 4.0
A Man Called GodRated ★ 3.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 4.0