Series
Ratings
84
Another Miss OhRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Melody of LoveRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 4.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.5