Titles you rated
IljimaeRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5