Titles you rated
My Shy BossRated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 2.0
Pretty Little LiarsRated ★ 2.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 1.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0