Series
Ratings
106
Incarnation of MoneyRated ★ 1.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 1.0
MonstarRated ★ 1.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 2.0
Lovers in PragueRated ★ 1.0
Fashion 70'sRated ★ 1.0
Prime Minister and IRated ★ 0.5
East of EdenRated ★ 1.0- DamoRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 1.0
Prince HoursRated ★ 1.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 1.0
NonstopRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 1.0
Nonstop 5Rated ★ 1.5