Titles you rated
Definitely NeighborsRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 3.5- DreamRated ★ 3.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 3.5
Medical Top TeamRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 4.0- Family's HonorRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Dr. ChampRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.5- Precious FamilyRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5