Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5