Series
Ratings
47
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.5
IRIS 2Rated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0