Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
JawsRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Penny PinchersRated ★ 3.0
RangoRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
March of the PenguinsRated ★ 3.5
Two MoonsRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 3.5