Series
Ratings
33
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0