Titles you rated
Small Time CrooksRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Dark PlacesRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Green ChairRated ★ 3.0
Safe HouseRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 3.5
Side EffectsRated ★ 4.0
The Next Three DaysRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
AdoreRated ★ 3.0
The Ghost WriterRated ★ 4.0
Two Weeks NoticeRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
State of PlayRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 4.0
A Perfect WorldRated ★ 4.0