Titles you rated
Love TractorRated ★ 3.0
Unintentional Love StoryRated ★ 3.0
Our Dating SimRated ★ 4.5
The Director Who Buys Me DinnerRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Oh! Boarding HouseRated ★ 2.0
You Make Me DanceRated ★ 2.5
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 2.0
Choco Milk ShakeRated ★ 3.0- Silence of the LambsRated ★ 4.0
PrismRated ★ 3.5
Currently OfflineRated ★ 3.0
The StainRated ★ 3.5
Like OttersRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Jinxed At FirstRated ★ 3.0