Series
Ratings
80
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
MRated ★ 5.0
TomatoRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
MaskRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5