Titles you rated
Color Me TrueRated ★ 2.5
The Prince & MeRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.5