Titles you rated
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.0
Wonderful MamaRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 0.5- FamilyRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5