Titles you rated
MoanaRated ★ 4.5
Black MoneyRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 1.0
BirthdayRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0