Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
The Oxford MurdersRated ★ 2.0
Saw 3DRated ★ 3.5- ApostleRated ★ 2.0
AbductionRated ★ 2.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 2.0- Pitch HighRated ★ 5.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 2.0
DevilRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0