Titles you rated
PowderRated ★ 0.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 2.5
FrankRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
My WayRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0