Titles you rated
BrainRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
SignalRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.5